Podpora bootování z flash disku.

Chtěl bych se zeptat jestli tahle deska podporuje boot z flash disku. Děkuji MSI B150M PRO-VH - Intel B150

Odpovědi na otázku

Vzhledem k tak hloupému dotazu na to raději ani nehrabej!

Záleží na BIOS.Ale určitě ano.

Děkuji :)

Boot z USB je min od core2 architektury.

tak že to nepujde?

Myslel to tak, že dneska boot z USB umí snad každá deska..

Nevieš ani to čo je core2? Tak šupšup na wikipediu

Tvoje deska MSI B150M PRO-VH určitě podporuje boot z flashdisku.

WAD 83.240.9.--- | 6. 8. 2016 13:37 Myslel to tak, že dneska boot z USB umí snad každá deska..Jan 78.45.69.--- | 6. 8. 2016 23:40 Tvoje deska MSI B150M PRO-VH určitě podporuje boot z flashdisku.lubokubo76 | 6. 8. 2016 13:19 Boot z USB je min od core2 architektury.Odvazne tvrdenia, ked nikdo z Vas netusi, aky OS autor chce bootovat.Autor ma dosku s chipsetom Intel 100 series (Intel B150), ktora nabootuje bez problemu z USB OS Win8, Win8.1, Win10, ale nie Win7.Intel chipset rady 100 nepodporuje mod EHCI pre USB a Instalacka Win7 nema podporu XHCI.Nie ze by sa to nedalo, ale bezny uzivatel to nezvladne.Tak s Vasimi radami budte opatrni, alebo si nieco nastudujte.Internet poradi, napr.http://wccftech.com/intel-skylake-remove-supp... P.S. ms 212.79.110.--- | 6. 8. 2016 12:53 Vzhledem k tak hloupému dotazu na to raději ani nehrabej!Preco ma takyto clovek pristup na poradnu, to nechapem.

pročpak řešit jen usb boot Windows? Leda možná proto, že linux nabootuje prakticky vždycky a stejně tak nebývá problém ani s bootovacími diagnostickými nástroji apod.

Kedy si to napisal bezne "do placu", tak sa ani neozvem.Ale pises to mne (?).Autor uviedol konkretny HW a neuvidol OS. Aj tak niektori (vlastne vsetci) uviedli jednoznacnu odpoved.Na Slovensku bezi serial "Ničitelia mýtov" v CZ je to "Bořiči mýtů", tak som chcel znicit mytus, ze "že dneska boot z USB umí snad každá deska"Vlastne "umi", ale nie kazdy OS.Pekny vecer.

"Autor: Alan [95.105.236.xxx]  |  Datum vložení: 7. 8. 2016 14:55:17  |  Odvazne tvrdenia, ked nikdo z Vas netusi, aky OS autor chce bootovat."...Autor ma dosku s chipsetom Intel 100 series (Intel B150), ktora nabootuje bez problemu z USB OS Win8, Win8.1, Win10, ale nie Win7....S ohledem na znění dotazu Je velmi nepravděpodobné, že by uživatel příliš rozuměl počítačům. Nemá Windows 7, protože instalačku na USB měl málokdo, obvyklejší bylo instalační DVD. Odhaduji že má nějaké novější Windows.

Janko: vsak ma nekamenuj, ja nemam telepaticke informacie na autora, ani sestru vo vestirni ako Ty."S ohledem na znění dotazu Je velmi nepravděpodobné, že by uživatel příliš rozuměl počítačům. Nemá Windows 7"Ja som ten dotaz cital 10x a to ze "nema Windows 7" som nevycital.Tak som si dovolil napisat, to co som napisal.Tvoja odpoved mala byt: "Tvoje deska MSI B150M PRO-VH podporuje boot z flashdisku urcitym OS.Tvoja jesitnost Ti nedovoli, aby si priznal omyl a tak budes vymyslat, ze autor "Nemá Windows 7" (ako si to zistil?).

Já nevím, jestli nemá Windows 7, ale myslím si to. Díval jsem se kvůli tomu do věštecké koule "Tvoja odpoved mala byt: "Tvoje deska MSI B150M PRO-VH podporuje boot z flashdisku urcitym OS."- máš pravdu