» Poradna » Web a internet

Podpis e-mailu s gif na Seznamu

Potřebuji nahrát gif do podpisu mailu přímo na seznamu, víte někdo jak na to?

Odpovědi na otázku

Nevím o tom, že by něco takového šlo. Ani jsem to tam nenašel. Podpis ti může přidávat mailový klient. Do webového rozhraní to podle mě nejde.

A co považuješ za "podpis"?

Logo firmy a jméno na konci e-mailu. Stitické logo vložit umím, ale doba jde vpřed a je potřeba modernizovat na pohyblivé obrázky.

Kde žiješ proboha? Animované gify jsou uchylárna, která skončila tak před patnácti lety. To opravdu ve firemním mailu nechceš, firma bude akorát za šasky. A dokonce bych řekl, že ani v době největší "slávy" animovaných gifů nenapadla nikdo taková blbost, jako dělat z toho firemní podpis do mailu.

Palec, lépe bych to nenapsal. Že prý: "ale doba jde vpřed a je potřeba modernizovat na pohyblivé obrázky"...... no, jak se to vezme a jak pro koho. Návrh linku do podpisu: https://gifer.com/es/2th

Treba dela pro cirkus.

Nablblej gif v podpisu NENI cool. Ani znamka punku.

Ano, doba i bezpečnost jde vpřed. Takže každý, kdo má nastavený příjem mailů jen jako prostý text a zablokované stahování obrázků, ten tvůj nesmysl vůbec neuvidí.