» Poradna » Ostatní

Podobné stránky jak fileforum.betanews.com kde funguje RSS pre konkrétny program

Ahoj,hľadám stránky, ktorá je celkovo dôveryhodná ako http://fileforum.betanews.com/kde sú denne pridávané nové aj beta verzie programov a umožňuje pomocou RSS sledovať konkrétny program. Na uvedenej len celkovo - všetky...

Odpovědi na otázku

Pokud tě zajímá jeden program, jdi ke zdroji. Ten program nemá nějaké fórum s RSS pro své aktualizace?

Práve naopak, fileforum.betanews.com mi mnoho rokov vyhovovalo, je tam väčšina programov, ktoré používam na jednom mieste.Ak si spustím PC tak každý deň, občas raz za dva-tri dni, tak obmedzenia počtu zánamov v RSS už neumožňujú sledovať..všetky.