Podložka pod myš a klávesnici s bezdrátovým nabíjením

Ahoj. Chci si koupit velkou podlozku, nejlepe kdyby se na ni vlezla i klavesnice a chci se poradit.1. koupit podlozku s nabijecim dokem? (mam dratovou G400, ale mobil Note10+) = kterou? 2. koupit podlozku a nab. dok samostatne = jaky?3. koupit podlozku pod mys a klavesnici bez niceho = jakou?To nabijeni neni stezejni, ale byla by to prijemna featurka polozit mobil a nestarat se.. o rychlost nabijeni mi tolik nejde.Diky!

Odpovědi na otázku

K cemu je podlozka pod klavesnici?Proc tahate fancy metody nabijeni mobilu do vyberu podlozky pod mys?Radeji se zamyslete nad tim, jaky povrch podlozky Vam bude vyhovovat..

Zahledl jsem to a zaujalo me to. Mam rad minimalisticke veci a slouceni Qi doku a podlozky pro mys, ktera mi zaroven zabrani klouzani klavesnice a hezky podtrhne vse ostatni (bez RGB vecicek) mi prijde idealni. Proto se ptam Kdysi davno sem mel Roccat Sense a uprimne se nevyznam, ktery material je vhodny k cemu.

Taky nějak nechápu smysl. To bych měl kabel k myši a druhý kabel k podložce? Moc neušetřím absencí kabelu k mobilu. Nehledě na to že dnešní myši v převážné většině povrchů po kterých myš rejdí ani podložku nepotřebuje (pro běžnou práci). A podložka pod klávesnici? Na co? Klasicky mít bezdrátovou nabíječku na mobi ĺ někde poblíž PC je si myslím nejlepší.

Jo, to je super nápad, mít na jedný podložce klávesnici, myš a ještě telefon. To by mě děsně sr.. štvalo. Stačí se trochu rozvášnit u hraní, drcneš myší do telefonu, slítne na zem a rozbije se.

takovy rapl nejsem, bohudik :D

Podložka pro klávesnici, pro myš i pro telefon je relativně běžná. Říká se jí stůl!

A ta podložka by byla drátová nebo bezdrátová? Osobně mi to přide jako nesmysl. Mám bezdrátovou myš i klávesnici. Baterky 2xAAA v klávesnici jsem ještě neměnil (běží něco přes rok a nevypínám ji). Myš je na 2xAA, ale jede i jen na jednu (měním asi tak 1x za půl roku - v případě té 1xAA). Tak snad jedině ta podložka pod mobil, aby se nemusel připojovat kabel (pokud není možné použít dokovací stanici).