» Poradna » Web a internet

Podivné zobrazení webovek

Ahoj,některé stránky se mi ve všech prohlížečích zobrazují takto : http://www.imgup.cz/image/LFhB .jak se s tím vypořádám?Děkuji

Odpovědi na otázku

Opravte si datum v počítači.

Toto ma vacsinou na svedomi firewall alebo router. Stava sa mi to na par strankach za Checkpoint Firewallom a robilo to aj za IPCopom aj za Untangle a IPFire.Po update danych FW/GW vacsinou uz problemove stranky updatovat slo.Problem by som hladal niekde tam(ci uz doma alebo u poskytovatela).

Štyri písmená... JAVA.....