» Poradna » Web a internet

Podivné chování wifi

Od včerejška mám problémy s wifi.Nechce se mi připojit telefon.Zkoušel jsem tedy další dva telefony a ty se také nepřipojí.Nepřipojí se ani Smart TV.Jenže notebook se mi připojí přes wifi úplně normálně.Máte pro mě nějakou radu ?

Odpovědi na otázku

Obyčejný restart modemu nepomohl? Stačí na párminut odpojit od sítě a zkusit zapnout...

Pozriet, aky je nastavney momentalne kanal WiFi, mozno je nastaveny na Auto a sam sa nastavil na nejaku exoticku hodnotu.

Předpokládám, že restart modmu/wifi proběhl. Pokud tu Wifi Vaše telefony vidí, ale nejsou se schopné připojit, tak jde o rušení, přesuňte Vaši WiFi na jiný kanál ( o dost vedle, nejlépe o dva či tři kály nejméně, lépe je se podívat přes aplikaci z mobilu kde je volno). Pokud Vaši WiFi ty mobily nevidí, mají US normu a WiFi je na kanálech 12 či 13 , posuňte ji někam mezi 1 a 11.