» Poradna » Ostatní

Podivná kamera v seriálu Místo v životě

Taky jste si všimli té divné kamery? Jakoby ji kameraman držel v ruce a přitom nedokázal udržet na jednom místě. Kejvá se sem a tam. Zřejmě je to záměr, ale když se na to člověk začne soustředit, tak je to hroznej vopruz...

Odpovědi na otázku

Jo, prý je to moderní, a určitě levnější

... mě to sralo hne dpo prvním díle, tak jsem napsal do Novy a tady je odpověď:vazeny pane, dekujeme za vas nazor a zajem. Je nam velice lito, ze moderni pojeti kamery, ktere je umeleckym zamerem pana kameramana a rezisera, Vam pusobi pri sledovani Vaseho oblibeneho serialu takove neprijemnosti (Tuto metodu pouzil pan reziser jiz v jinem velmi uspesnem serialu). S ohledem na Vasi reakci jsme pri zpracovani dalsich dilu pohyb kamery  omezili. Doufame,  ze k Vasi spokojenosti. Kamera je pouze jedna ze slozek dila, a tak verime, ze vsechny ostatni slozky - herecke vykony, pribeh, hudba, exteriery  Vas natolik zaujaly, ze zustanete vernym divakem serialu Misto  v zivote  a nenechate si ujit dalsi vyvoj osudu hlavnich hrdinu.       dekuji vam a srdecne zdravim ---------------------------Rudolf Merknerdramaturg redakce hrane tvorby TV Nova

Tak aspoň, že Ti odpověděli... Včera jsem psal do Primy, proč ve Vyvolených trápěj zvířata (štěňata), tak jsem zvědav, jestli někdo odpoví...

Prima neodpovídá. Aspoň mě ne. Já jim vloni při tom slavném stěhování na Slovensko psal o vysvětlení, proč podle aktualit na webu Vyvalených se celý přesun odehrával úplně jinak, než pak druhý den přezentovali v televizi. Bylo to úplně jinak jak časově, tak i dějově. Například mimo jiné v televizi ukazovali, jak je vysadili kdesi na hrádku a odtam šli pěšky až na hranice. Ten hrádek byl asi 60km od Prahy. takže je jistě blbost, aby šli pěšky až na hranice se Slovenskem. Vůbec se neráčili odpovědět. Asi jsem jim šlápl na kuří oko. Od té doby jsem přesvědčem, že celá jejich slavná reality show je jedna velká mystifikace a podvod na televizního diváka. Včetně celého slavného SMS hlasování.

to si nepochopil ze to je tahak na penize pres drahy SMS? to jaky uz to ma vysledky je uplne jedno, delaj to tak aby z toho co nejvic vyrejzovali, nemuzou si dovolit vybrat do vili nekoho koho divaci nechcou to by jim potom neposilali hlasy znovu...

Uměleckej závěr, jo? A já měl pocit, že je ten kameraman značně nalitej a na další díly jsem už rdši nekoukal

Jsou dvě možnosti:Buďto to byl: a, ruskej kameraman                   & nbsp;  b,čínskej kameraman       &n bsp;         &nb sp;   c, vaše umělecké návrhy

Kopukám ,že si každý příspěvek budu muset zobrazit než ho odešlu.

JO vsiml sem si toho, je peknej hnus, kazdej ma stejnej nazor jak ja (s kym sem se o tom bavil), rusi to od deje, a mam pocit ze se mi z toho dela spatne...tak jakej umeleckej zamer? aby lidi blili?

dodatek..konecne by nova splnila to ce tady snazi celou dobu.....

Myslím, že podobná kamera byla byla použita ve filmu "Záhada Blairwitch" (nebo tak nějak..). Ale tam to mělo svůj význam, protože ji furt drželi v ruce a chodili s ní po lese...