» Poradna » Ostatní

Podivná IP

Ahojod 9.prosince se mi stále snaží na můj účet Google dostat někdo z Prahy s IP 77.75.72.3 a už jsem si dvakrát měnil heslo, hledal jsem na mapách a zjistil jsem že to je místo kde v Praze má sídlo cizinecká policie ČR ale když si IP vyhledám tak mě to píše že to jde ze seznam.cz tak mě řekněte jestli se mi policie snaží dostat do Googlu nebo je to jenom seznam, nutno podotknout že jsem si do seznamu přidal čtečku Gmail tak jestlli to není tím

Odpovědi na otázku

Seznam

Je to veřejná IP-adresa serveru seznam.cz. Pokud se mýlím, někdo mne opravte.

Nemýlíš. Stačí IP zadat do adresního řádku a jsi tam.

Podle RIPE patří adresa seznamu - https://apps.db.ripe.net/search/query.htmlJestli sis propojil účet na googlu se seznamem tak může jít o špatně nastavené propojení... Pokud ti vadí provoz z jejich IP adres(y) tak to řeš s nimi

Si zabezpeč v Google sa, se, ono, "ondoň vstoupil", ako hovorí klasik.... Jedine Sandbox, Firewall, Hosts, http://www.vyvlastnenie.sk/clanok/a/co-o-mne-vie-goo...