» Poradna » Programy

Podezření na Keylogger a jak se ho zbavit ?

Zdravím, mám podezření že jsem chytil keylogger. Nevím jak a nevím jak se ho zbavit. Projevuje se tak, že mi občas samo od sebe zmáčkne ctrl.Nebo například že mi nefunguje klávesa delete, která se chová jako enter.Zkoušel jsem Ccleaner, Norton, SpyHunter, YAC a stále nic nenašli. Už jsem dokonce i přeinstaloval windows, ale stále stejný problém :/. Dokázal by mi někdo prosím pomoct ? :/

Odpovědi na otázku

a jinou klávesnici jsi už zkoušel ?

Vzhledem k tomu že to dělá i když je klávesnice odpojená, tak němá cenu zkoušet jinou.

a jak jsi s odpojenou klávesnicí detekoval zmáčknutý Ctrl nebo Del ?

Ono to totiž občas samo vkládá (ctrl+v) a když jsem odpojil klávesnici a ono to stále pokračovalo, tak mi bylo jasné že něco není v pořádku.

Pokud jsi přeinstaloval win (čistá instalace) nemůže už tam žádný keylogger být!!

Ono to bylo spíš obnovení bitové kopie z cd nebo tak něco, takže je dost možné že jsem to nepřeinstaloval. Nemám zatím dost zkušeností.

Tak to naprav!

Vzhledem k tomu že jaksi netuším jak, tak je to docela problém :/.

Máš štěstí, Google zatím funguje - vše si najdi!Ale abys neřekl, když jsou ty Vánoce...http://www.servispckupka.cz/jak_reinstalovat_windows_...

Tenhle článek jsem četl, ale mám problém už při vytváření zálohy, nemám ji kde vytvořit. Nejspíš to "postaru" překopíruju do ntb a vymažu všechny data bez zálohy. Potom to potřebné zase překopíruju a bude to. Co myslíte ?

Tak nemůžeš samozřejmě vytvářet zálohu teď, když už tam asi máš keylogger, protože to logicky zálohuješ i s ním. Takže ti nezbyde nic jiného, ndž si sehnat čistou instalačku windows.

"Ono to bylo spíš obnovení bitové kopie z cd nebo tak něco"A to CD bylo odkud? Od výrobce, nebo něco co ti vyrobil nějaký kamarád a ani nevíš jak?

Pc byl dárek před 2 lety. Takže nevím odkud je cd. Ale je v originálním obalu, takže předpokládám že je od výrobce.

na origo CD od výrobce keylogger nebude. Můžeš eventuelně taky nabootovat místo Windows nějaký live linux a zkusit to chvíli s ním - pokud se problémy projeví i tak, tak to není žádným keyloggerem, ale třeba vadnou klávesnicí.

Cista instalace neznamena automaticky format, takze ne, nemas pravdu, porad tam muze byt.

Neplaš sa, zrejme blbý kontakt. na detekciu existuje keyloggerov plná prd....Otestuj PC:AdwcleanerRougeKiller32/64Inštaluj si Zemana:http://anti-keylogger-software-review.toptenreviews.com/zemana-antilogger-review....

Díky moc :). Vyzkouším a ozvu se.Btw. Inštaluj si Zemana zní zajímavě :D

jo, už si přestavuju jak se otevře uvítací okno softu s nápisem typu "Čau k*ndo!"

No to by bylo boží :D.Naštěstí software se jmenuje "Zemana AntiLogger" takže to s naším panem prezidentem nemá nic společného :). Ale když si to představím tak je to zajímavé :D.

a install wizzard místo tlačítka "Next" má jen "Pussy" :D

Je dost zábavné sledovat plejádu "radilů" honících si triko.Tuto primitivní záležitost (podobnou celé nekonečné řadě dalších, které se tady s neměnnou pravidelností objevují a stejně neměnně a hloupě odstraňovány) lze sprovodit ze světa za pouhých pár minut, potřebných na návrat klonu OS.A že ten chudáček nešťastný žádný nemá. Tím se právě řadí k těm pakům radilům.