» Poradna » Počítačové sítě

Podelavka o Volny 8Mb

ze jsem si nechal blbec zmenit rychlost na 8Mb z puvodnich 4Mb.... vse bylo OK... az na to, ze O2 technik mi nameril fyzicky rychlost (podle modemu) 7860kbps..... u volnyho jsem se dockal a mam misti 8Mb +/- stejnou rychlost jako 4Mb.... (tedy od 420-505KB/s).

Je to realne ?

proc technik u me doma s ntb meril rychlost a byla jina nez od Volny ?

Odpovědi na otázku

co je to ten volny?

Poskytovatel internetu (např. jako O2)

moc rad bych poradil, ale vubec jsem to nepochopil. Napsal jsi to jako dement, zkus to priste trosku srozumitelneji.

změř si to sám na www.dsl.cz

No ne asi....zmer si sam konkretni pripojeni a pak to pripadne res s technikama, kdyz se ti nebude neco zdat, ne??

po nekolika desitkach telefonatu na tech podporu jsme to vyresili... dali mi novou rychlost ale nezmenili profil na ustredne... stahoval jsem jen 500KB/s.... ted to vali na 800-900KB/s