» Poradna » Ostatní

Poděkování a přání

Zdravím Vás,dotaz žádný nemám,jen jsem Vám všem chtěl popřát klidné rožití Vánočních svátků,a hodně štěstí,zdraví,spokojenosti a všeho,co si přejete,v Novém roce 2016 Také Vám chci moc poděkovat za rady,které jsem od Vás vždy dostal,a z 99ti % mi vždy pomohly.Ještě jednou děkuji,hezké svátky a šťastný Nový rok přeje Jirka

Odpovědi na otázku

UPC jistě také směřuj poděkování.

Proč UPC ?? Že by mi někdy v něčem poradili,to si ani nepamatuji...

Dodavatel internetu