» Poradna » Ostatní

Podceňování ze strany rodičů

Celkem mi vadí, jak mě třeba matka podceňuje, že prý si myslela, že beztak ani nevím jak vypadá kukuřice. Přitom to samozřejmě vím, už jsem v ní aji byl, a aji jsem tam dělal s jedním kámošem co je něco jako brácha různé nezvyklosti.

Proč mě teda matka podceňuje a co proti tomu dělat?

Odpovědi na otázku

a čo si ako s tým tvojim bráchom-kamarátom v tej kukurici robil?!?!?!
obzerali ste šulce (nie len kukuričné?)

Nevím jestli je tohle pravé tema do poradny ,a nechapu proc jsi z toho tak na vetvi?

Přines jí klas kukuřice a řekni jí, jaký nezvyklosti jsi tam dělal. To jí určitě změní názor.

Vemte matku někdy do té kukuřiče sebou, pak jí sklapne

cítím tady Míru....

Nas Mirecek se vratil

Hned ráno jsem upozornil redakci - a nic.

No tak to ti garantuju, že se nic nestane

áááá, vidím že Bohnice robia vychádzky do najbližšej internet kaviarne.

Hm, já myslím dle frekvence jejich příspěvků, že už jim ten infernet do Bohnic zavedli. Takže se máme na co těšit...

Je smutné vidět ten nezkrotný optimizmus rodičů, kteří i po tolika letech stále věří, že by z jejich potomka mohlo vyrůst "něco" normálního...

V pripade Mirka, pochybuju.

My ostatni v tomto pripade bez jakychkoli pochyb vime jiste, ze nemuze.

Zkoušel jsi někdy nějakou exotickou metodu... něco jako verbální dorozumění? :D

ne

Ono je to celkem dobrý, měl byste to vyzkoušet (pokud vám však někdo nějak jednoduše vysvětlí, o co vlastně jde).

Byt tvojou mamkou, tak najradsej zabudnem ze taky kokot ako ty sa vobec narodil.
Uz ziadne typy ?