Podal mě ruku již druhý flach disc

Nefunkční dva flasch disky.U jednoho se zobrazí-vložte disk do jednotky E,u druhého-chyba I/O.

Odpovědi na otázku

Dík za informaci. Třeba jen stávkujou, že je neumíš ani pojmenovat.

Kolego,jsem tady poprve,v návodu jak psát dotaz je nějaké omezení,jinak srdečně zdravím a za případnou dobrou radu,děkuji moc. Milda

Mno jeho pripominka spise byla mirena na to ze ve druhe tride zakladni skoly se zaci uci co je to "oznamovaci veta" a co je to "tazaci veta". A ze tazaci vetou se na neco ptame, a pozname ji treba podle otazniku na konci.

Tj ty jsi se na nic neptal, ty jsi nam oznamoval ze ti neco nejde a jake ti to pise chyby. Nic vic nic min.
A vzhledem k tomu jak pises, tak bych se moc nedivil, ze jsi se v tom ucivu asi jeste do druhe tridy nedostal.

Tak tady máš tu dobrou radu a nic za to nechci, takovej jsem já!
Ty flusche disky někomu dej a hraj si s něčím, co podporuje fantazii a rozvíjí myšlení.
http://www.net-market.cz/dino-kubus-12k-krtek-a-pt... ...

http://www.tyden.cz/rubriky/veda-a-technika/v... ...

Ony mají ručičky?

Zdravím. To se tak říká. Oba flasch disky odmítají spolupracovat.Nevím si rady.Za případnou pomoc moc děkuji.Milda

Nemám nic proti tomu, "jak se to říká". Ale až je prubneš v několika kompech a napíšeš výsledky, tak ti řeknu "jak se to říká" doopravdy.

A kde?! Nevím v kterých končinách, ale onen výraz je "odešel", "odporoučel se", atd...
Navíc to nejsou "flasch" disky, neumíte to ani opsat, nebo se také tomu tak "říká"?!
Navíc, ten informační masakr... Níže je základní postup, tj. zkusit ty "flasch" disky někde jinde...

U nás se říká že "upažily"

Mildo, do které třídy zvláštní školy chodíš? Flash disky vyzkoušel na jiných pc a pak dej vědět.

Flash disk, jako "fleška, klíčenka" nebo SSD disk? SATA, IDE? Jinak jak psát dotazy je všude na všech webech prakticky stejné.

Na co by mu to asi bylo, když tady nikdo česky neumí?!
Ty, se nauč česky mrdu-tche!

Iniciativní blb je horší než třídní nepřítel! Dovolte mi odejít, děkuji.

Hi-fič & Wi-fič [89.235.0.xxx]
Trotl&synové [89.235.0.xxx]
a jestli sám sebe považuješ za Iniciativního blba, tak máš naprostou pravdu.
A už to nehul.

Ne, ne, ne, NE! To nejá, to jejich (censored) Schauma způsobila smazání příspěvku na který jsem reagoval a jak já teď vypadám, jako trotl?!

a proc si nekoupis maly hdd 2,5 " za 1500 Kc

Ještě lepší je ten 2,5 palce za 5 prstů.

Ten ručně vyrobený: http://www.zive.cz/Poradna/sc-20/default.aspx... ?