» Poradna » Ostatní

Pocketbook 632 se vraci o 2 stranky

Po aktualizaci čtečka po zapnutí, místo poslední čtené stránky, zobrazí vždy o 2 až 4 stranky zpět a musím listovat, kde jsem vlastně skončil. Jde to vracení nějak vypnout? Před aktualizaci to nedělalo. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Po atualizaci čeho? Firmware?Poslední FW pro Touch Lux 2 (626) je verze 5.20.1157https://pocketbook.cz/cs-cz/support-cz

Pokud je v záruce, dejte do servisu - jinak zkuste reset na výchozí hodnoty.Nanejvýš přijdete o uživatelská nastavení.

Dohad: Bude se asi jednat spíše o Pocketbook Touch HD3 Cooper (626), ten má aktuální firmware 6.0.926 z 6.4.2020, k dispozici je i starší 5.19.832. Ale doporučuji to pořádně prověřit podle skutečného názvu zařízení v menu Nastavení / O zařízení.Pokud je jisté, že tento firmware dělá tyto problémy, zkusil bych ruční downgrade, prý je možný. Návod na manuální upgrade / downgrade: http://download.pocketbook-int.com/622%20Touch/FW_Update_PB_...

Není to spíše aktuálně čtenou knihou (nějaký atypický formát, který jsi dříve nepoužíval)?

Zdravím. Řeším stejný problém. Je to otravné. Při nastartování je stránka, na které jsem skončil, v levém rohu dole svítí načítá i hodiny a jak zhasnou, skočí to o zmíněné dvě až tři stránky nazpět... Form ware u632.6.0.926. Taky si s tím nevím rady

Co ti řekli na technické podpoře?800-844-448 (Telefonní hovor je možný pouze z pevné linky)800-701-307 (z mobilního telefonu)Provozní doba: po - pá: 9.00 – 17.00(Kontakty převzaty z https://pocketbook.cz/cs-cz/support-cz)

Nebo tam mají kontaktní email.

Volal jsem tam a slečna povídala, že se o tom ví. Že během týdne by měla vyjít nová verze firem ware a ta to dá do kupy. Tak snad to tak dube

Zdravím, tak doplnění - z PocketBook mi poslali odkaz na starý firmware - stáhnul jsem ho, nainstaloval podle jejich pokynu a už to zase maká jak má, už se to při zapnutí nevrací o stránky zpět.Vrba