» Poradna » Web a internet

Pocket ve Firefoxu - Jak uložit článek na Pocket.com

Dobrý den, Firefox nedávno integroval službu Pocket.Vím, že to převede stránku do podoby pro čtení.Jak ale mohu článek uložit na www.pocket.comDříve byl doplněk, který články ukládal.Ten ale nejde najít.

Odpovědi na otázku

Přidávám se k dotazu. Právě po tom pátrám - poté, co mi byl Pocket doporučen, jsem zjistila, že ho ale na Firefoxu nelze používat. Přitom nechápu proč, když v předchozích verzích to šlo a nyní to nejde. Není ani na té liště a ani v nabídce doplňků!!! To je z extrému do extrému.

Pocket co je nyní integrován ve Firefoxu nepodporuje českou verzi. Takže pokud chcete Pocket používat, zakažte ten integrovaný a nainstalujte doplněk - ten v cz funguje!