» Poradna » Počítačové sítě

Počítadlo stažení přes google analytics

dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli jde udělat počitadlo stažení přes google analytics .. na netu jsem nasel tenhle návod,

"Když chceš počítat stáhnutí souboru, tak k odkazu přidej takovýto kod

V GA reportech pak uvidis stranku /downloads/map a jeji PV bude pocet stažení souboru."

ale je z 18.5.2007 a google porad neco meni a inovuje tak jsem se chtěl zeptat jestli je to pořád aktuální. děkuju

Odpovědi na otázku

www.google.com ...

sem si neuvedomil ze sem nemuzu davat zdrojak ... muze to teda byt takhle ?

a href="http: //www. example. com/files/map.pdf" onClick="javascript:urchinTracker ('/downloads/map'); "