Počítačová sestava

Ahoj, jsem úplný laik, ale potřeboval bych pomoci. Doporučil by mi někdo PC sestavu tak do 15000? Hlavním účelem by byly hry. :)

Odpovědi na otázku

Takovyhle dotaz tu je kazdy den, zacni hledat, uz me to nebavi.

Pokud pravdu chcete sestavu na míru, tak to chce více informací. Je v ceně monitor? Je v ceně windows? Speciální požadavky (zvukovka,.....)? Příslušenství?Jinak jak říká kolega. PC za 15tis se tu řeší každou chvíli, tak se zkuste inspirovat u předchozích dotazů některých jiných tazatelů.