Počítačova sestava pro hraní her

Dobrý den, mám si vybrat počítačovou sestavu, velmi hrát hraju hry. Co říkáte na tyto komponenty:CPU AMD Phenom II X4 965 4core Box (3,4GHz, 8MB); MSI 760GM-P23 (FX); GIGABYTE GT630 2GB (128) aktiv D H Ds D3; HDD 2TB Seagate Barracuda 64MB SATAIII 7200rpm 2RZ; DVDRW/RAM LG GH24NS 24x SATA černá bulk; EVOLVE Pulse 500W ATX 2.2, 12cmFAN, tichý, retail; Thermaltake skříň V3 Black Edition VL80001W2Z; 8GB DDR3-1600MHz CL10 Kingston HyperX BluNebo poraďte co a jak moc děkuji Radek

Odpovědi na otázku

nic moc grafika a nic moc zdroj. Kolik to má stát dohromady?

Dobrý - podívejme se na to reálně - tohle je počítač one-use only - tj. tenhle PC už nemůžeš upgradovat. Chápu rozhodnutí jít do X4 965, kvůli ceně je to nepřekonatelný kousek, ale ta sestava je slabá celkově.Pouze bodově:- základní MB bez podpory USB 3.0, jenom s jedním PCI portem a slabou podporou pamětí (max. 1333MHz, ty tam rveš 1600MHz)- grafika hrozná, min. HD 7770.- zbytečně velkej disk- shitozní zdroj- základní case bez odhlučněníTj. určitě to není sestava na hry - jaký máš budget?

Jak píše kolega přede mnou, místo Evolve bych pořídil prověřenou kvalitu od Seasonicu. A pokud chceš hrát, tak GT630 ani náhodou! Na solidnější pařby minimálně GTX 660, popř. výkonnější verze "Ti".

Ta grafika nic moc, volil bych výkonější, pokud si chceš zahrát v nějakém slušném rozlišení (Full HD) na dobré detaily.