» Poradna » Web a internet

Počítací formulář

Zdravím, chci na web dát formulář, který bude počítat výslednou cenu zboží.Mělo by to vypadat asi tak že by byl rozbalovací formulář, kde by byl název zboží. Třebas cihla a pod tím vápno atd. U každého by byla uvedena cena za kus. A pod tím by byl okno kam by se zadalo počet kusů a vyjela by výsledná cena za cihly. Hodně jsem googlil a nevím jak se takovýhle formulář může jmenovat. Díky moc.

Odpovědi na otázku

Naprogramuj si ho, není to nic složitého.

To už mě taky napadlo ale javascriptem moc neumím.

Tak v PHP, na strane serveru.

Taky možnost

Nauč se, nebo požádej někoho, kdo by ti to naprogramoval.

Rád bych se to naučil. Nemáš nějaký odkaz kde něco podobného řeší?

Jestli nemáš vůbec žádné zkušenosti z javascriptem, tak můžeš začít třeba tady:https://www.codeschool.com/paths/javascript

Zdravím tak už jsem něco našel. Jenom jsem si to upravil podle svého a už mi to počítá. Jinak díky všem.