» Poradna » Počítačové sítě

Počítače a počítačové sítě(tutorial)

Jsem začátečník a chtěl bych rozumět počítačům, internetu, síťím.... Chtěl bych znát a rozumět věcim jako co je to IP adresa, síť, switch, hub, router, síťový protokol.... Prosim můžete mi dát odkaz na nějaké knížky, stránky kde jsou pro lamy vysvětleny základy této promblematiky? Jak jste se to učili Vy? Omlouvám se pokud Vám můj dotaz přijde hloupý.

Odpovědi na otázku

Pokud nebydlíš v pralese, tak předpokládám, že i u vás ve městě máte knihkupectví?

Pořádná Poradna |  |

Neděláš konkurenci Gradě? Přesně takový reklamy mi od nich choděj

Ne, nedělám nikomu konkurenci ani reklamu. Použité obrázky mají čistě ilustrativní charakter.

Pořádná Poradna |  |

Aha. Když písmo nestačí (nebo chybí znalost čtení), použijeme obrázky. Jak prosté.

http://www.earchiv.cz/Tu najdes snad vsetko, co sa tyka sieti...