» Poradna » Ostatní

Počítač

dobrý den.zvládal by tento pc:Procesor: AMD A4-4000 (2 x 3,0 GHz)Operační paměť: 4096 MB DDR3 (4 GB)Pevný disk: 320 GB SATAOptická mechanika: DVD-RW vypalovací mechanikaGrafická karta: AMD Radeon HD 7480D 2152 MB (768 MB + 1384 MB)Zvuková karta: ano, 7.1 zvukových kanálůPorty-přední stana: 2 x USB, 2 x audioPorty-zadní strana: 4 x USB, 2 x PS/2, VGA, HDMI, LAN, 3 x audioSíťové karty: LAN 10/100/1000 Mbpstyto hry:assassins creed 4,need for speed rivals,battlefield 4.atd prostě nové hry.děkuji

Odpovědi na otázku

need for speed rivals -- Minimální požadavky• OS: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7• CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2• RAM: nejméně 4 GB• Místo na disku: minimálně 30 GB• Grafická karta: AMD Radeon 3870 512Mb, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb• DirectX: DirectX 10.1• Ostatní: Klávesnice a myš• Internet: 512 Kbps nebo rychlejší připojení k internetuDoporučené požadavky• OS: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (doporučují Windows 8 64bit)• CPU: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU• RAM: minimálně 8 GB• Místo na disku: minimálně 30 GB• Grafická karta: AMD Radeon 7870 3Gb, NVIDIA GeForce GT660 3Gb • DirectX: DirectX 11• Ostatní: Klávesnice a myš• Internet: 512 Kbps nebo rychlejší připojení k internetuassassins creed 4---Doporučené systémové požadavkyOperační Systém: Win 7 64 bitProcesor: Core i5-670 3.46GHz / Phenom II X4 905eRAM: 6 GBProstor na disku: 20 GBVideo RAM: 1 GBVideo Karta: GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750 GDDR5Zvuková Karta: DirectX CompatibleSíť: Broadband Internet ConnectionDirect X: Direct X 11battlefield 4---Minimální HW požadavky:Operační systém: Windows Vista SP2 32-bitProcesor: AMD – 2,8 GHz Athlon X2 | Intel – 2,4 GHz Core 2 DuoOperační paměť: 4 GBGrafická karta: AMD – Radeon HD 3870 | NVIDIA – GeForce 8800 GTPaměť grafické karty: 512 MBVolné místo na disku: 30 GBDoporučené HW požadavky:Operační systém: Windows 8 64-bitProcesor: AMD – 6 jader | Intel – Ukázat celý příspěvek

Ne.

Verim tomu, ze pujdou spustit. Ovsem hrat bych to nechtel. Na hry potrebujes dedikovanou grafickou kartu. To znamena stolni PC. Na jakekoliv hrani na laptopu zapomen. A to plati pro vsechny, kdo laskuji s pokusenim neco takoveho zkouset. Budete trpet a laptop take.