» Poradna » Ostatní

Počítač změnil chování

Počítač dnes změnil chování, je pomalý, zasekává se, odezva klávesnice pomalá, nebo žádná a hlučný, nevím jak se toho mám zbavit. Antivir neaktualizuje, ukazuje se problémy s počítačem ( nastavit zálohování)Teď momentálně už počítač není hlučný, ale problém přetrvává.

Odpovědi na otázku

jenom tady na zivě je problém s certifikátem , žádný další problém zatím nevidím.. prosím poraďte už na to nemám nervy...ikdyž už je to trošku lepší, ale stejně samé problémy...

Jiní nemaj nervy na to, kdekoho se ptát na více info. Není počítač jako počítač. Co v něm děláš atd

Máš nastavené správné datum a čas?

správně

Jak se toho zbavit,hoď to do popelnice.

To by som videl na nejaky trojan alebo worm alebo virus.Skusit MBAM, Emsisoft Emergency kit, pripadne Drweb cureit alebo iny offline antivirus.Ak by nic nepomahalo, zaloha + cista instalacia OS

žádné viry tam nejsou zkontrolováno testem, nikde nic, ani v záznamech,

Jakým AVNemáš na to nervy, ale odpovědět na doplnit něco neumíš.

Vzhledem k úrovni dotazu nelze odpovědět jinak, než abys to zanesla někomu, kdo tomu rozumí. Sorry...

Vyčistit chlazení, přepastovat, otestovat HDD a RAM, odvirovat, popřípadě reinstalovat. Pokud to člověk neumí sám - zanést do servisu. Co jste si představovala, že by jiného šlo poradit? Zazpívat si a slušně ho poprosit?

on ten dotaz v popisu se jeví i podle nicku, jako z předpubertálního věku, kdy se snaží napodobit dospělé i ve výrazivu co by obsluha, ale nepopisuje nic blíže k zařízení.

Hoď to do ekulí a máš klid.

Moje žena taky dneska změnila chování, je najednou pomalá, u sporáku se zasekává, odezva na otázku co bude k večeři je pomalá nebo žádná a když otázku opakuji tak je hrozně hlučná, nevíte jak se toho zbavit?

pokud tě to neznervozňuje nechal bych to být, jak praví reklama "I ženy mají své týdny"

Skus poriadne precistit.Ked to nepomoze, tak Upgrade na noviu verziu.

Odstrojit jen na základ, promazat, tak půl hod. promrskat v zátěži a bude zase vrnět.

a to mluvíte o PC nebo o tazatelce?

Tipnu si na průběh aktualizace Windows.

No ty si evidentně blbá, neumíš se rozepsat technicky o problému , tak jdi do pitche !