Počítač zapne až při druhém spuštění

Jestliže počítač zapnu hlavním vypínačem,nerozjede se . není slyšet ani žádný zvuk.počítač musím vypnout ze zásuvky a hned zase zapnout a už funguje. zkoušel sem vyměnit zdroj , ale nepomohlo to.může mi někdo poradit. děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Stavala sa mi podobna vec akurat, sa mi zapli vetraky, isla mechanika bolo pocut disk... pomohlo reset CMOS. za 2 tyzdne to zacalo zasa. neskvor som este vymenil zdroj. a nic nepomahalo. pc mi nabiehalo niekedy az na 3 krat. teraz mam nove LCD a nespravilo mi to este ani raz. tak neviem ci to je tym monitorom ci je to len nahoda ze ako som ho kupil zacal skakat pocitac na prvy krat. teraz mi to spravi iba ked vytiahnem pc zo zasuvky. ked je furt v zasuvke tak je pokojvyskusaj iny monitor,graficku kartu, moze byt este slaba baterka na doskecau

Co treba baterka na napajeni CMOS? :o)))