» Poradna » Ostatní

Počitač zamrzne nebo restartuje při sebemenšim dotyku.

Dobrý den,můj problem nastává v situaci když se nechtěně dotknu nohou,nebo židlí pc skříně a ta při sebemenšim doteku nebo otřesu buď zamrzne nebo se restartuje. Žádný volny nebo vypadlý káblíb jsem nenašel,díky za případne rady.

Odpovědi na otázku

A třeba SMART disku je také v pořádku?

Nevim co je to SMART disku,jsem přes pc spiše laik.

Stáhni a spusť:https://osdn.net/frs/redir.phpPokud se to nevejde, roztáhni to na celou obrazovku, udělej screen a dej to sem třeba přes crtlv.cz.

Takže disk je v pořádku, ten za tím nebude. Bude to něco uvolněného. Pořádně to projdi. Pokud nic nenajdeš, je třeba to rozebrat a otestovat na stole mimo bednu od absolutního základu (deska + CPU + 1x RAM + monitor + grafika, pokud není integrovaná).

Ok,děkuji za rady kouknu ještě pořadně,když ne tak to dam odbornikovi.

Nově skládané? Distanční sloupky máš?

Počitač nově skladany neni,posledni uprava byla vyměna HDD za ssd disk a to asi před rokem a pul a do posledni doby šlapal bez problemu(i když šlape i ted bez problemu až na tento problem)

Nenasel, ale nekde bude. Nebo karta ve slotu, RAM modul apod. Casto se to dost blbe hleda.

Děkuji všem za jejich čas a odpovědi,svěřim to odbornikum a dam vědět.