» Poradna » Windows (a jiné OS)

Počítač si nepamatuje ikony na ploše

Moc prosím o radu. (Mám Windows 7) Srovnal jsem plochu, vypnul jsem počítač, znova zapnul a ikony na ploše byly srovnané tak, jako před tím, než jsem je srovnal. A takhle to jde už asi dva dny - vždy je to stejně rozházené. Přitom když něco stáhnu, přejmenuju nebo přesunu na plochu, je to na ploše i po tom, co počítač znova zapnu (samozřejmě úplně rozházené).Tohle můj počítač nikdy před tím nedělal. Co s tím?

Odpovědi na otázku

určite tam máš poinštalované nejaké hovadiny..

Na ukládání a obnovu pozice ikon na ploše skus DesktopOK, neinstaluje se, umí uložit ručně, když ho dáš do autorunu tak může ukládat v nastaveném intervalu.

on by si mal v prvom rade vyčistiť počítač a nie inštalovať ďalšiu blbosť

proti vyčištění nic nemám, ale přeskládání ikon dělá i čistý systém, například když se změní rozlišení - když vrátím ntb na dok s 24" monitorem tak jenom načtu uložený profil a je to

Pravé tlačítko myši niekde na voľnú plochu a v menu zobrazenie sa pozri, či tam nemáš zafajknuté - automaticky usporiadať ikony.

Nainstaluj si program Desktop Restore 1.7.0, který je zdarma a ulož si nastavení Plochy. Pokud se ti to rozpadne, tak dej Obnovit Plochu.