Počítač se samovolně restartuje (disk zformátovaný)

Ahoj. Už je to pár dní, co neúspěšně bojuji se stolním počítačem. Od jisté doby se začal samovolně restartovat. Sestavu vám přesně popsat nedokážu, jelikož se nedostanu do konfigurace PC a nejsem schopen nainstalovat nějaký program na správu.Základní deska: as rock g41m-vs3 Paměť: Kingston 4FB 1333 MhzGrafika: Nějaká Gigabyte 512MBHDD: 1TB WDV procesu restartování není žádný systém. Někdy se restartuje pár vteřin po bootu, někdy vydrží až do desktopu, kde se samovolně restartuje. Vyměnil jsem základní desku, disk, paměti, dokonce jsem zkusil i jiný zdroj, vypojit mechaniky, vyčistit CMOSku, nic nepomáhá. Zkoušel jsem taky veškeré různé systémy, Windows XP, 7, 8, Ubuntu 12.10. Problém nic neřeší.Budu rád za jakoukoliv radu, kterou mohu vyzkoušet.

Odpovědi na otázku

" jelikož se nedostanu do konfigurace PC a nejsem schopen nainstalovat nějaký program na správu." doporučuji rychle svěřit odborníkovy.

Pokud platí, že: "Sestavu vám přesně popsat nedokážu, jelikož se nedostanu do konfigurace PC a nejsem schopen nainstalovat nějaký program na správu"a zároveň: " Vyměnil jsem základní desku, disk, paměti, dokonce jsem zkusil i jiný zdroj, vypojit mechaniky, vyčistit CMOSku, nic nepomáhá. Zkoušel jsem taky veškeré různé systémy, Windows XP, 7, 8, Ubuntu 12.10. Problém nic neřeší."Pak není jiná možnost, že jde o WooDoo nebo jinou formu prokletí. Doporučuju očišťující rituály s vykuřováním.PS: kdysi jsem měl podobné problémy s počítačem u zákazníka. Postupně se v něm vyměnilo snad úplně všechno, bez úspěchu. Počítač byl prostě prokletý a problémy zmizely až s jeho vyhozením a zkoupením nového od jiné firmy.

Já jsem takhle postupně přesunul počítač do nové bedny. až tam zůstal starý obsah. Po návratu do původní nešel. Po přendání do nové šel několik let, než ho pro přestárlost vyhodili.Soukromé závěry z toho se neodvažuju publikovat.Setkal jsem se s paní, u které do měsíce zkolaboval každý počítač. Zkoušelo se všechno možné, do měsíce byl vadný. Na palici.

Zapni to do jine zasuvky,ale ne stejne site.

Zapojil jsem to na jiný okruh, problémy stále přetrvávají.

Nezkoušel jsi měnit procesor. Třeba je to v něm. Co chladič? Je v pořádku a správně nasazený?

Právě jsem se díval na chladič, je nasazený správně, pasta čerstvá.

A nemá třeba nějaké poškození? Máš možnost zkusit jiný CPU?

Navenek jsem známky poškození neviděl. Bohužel možnost vyzkoušet jiný procesor nemám. Zřejmě bude nejlepší řešení servis a pořádná modlitba