Počítač se sám vypne a někdy zase zapne

Zdravím, mám menší problém se svým počítačem. Dneska při hraní hry, se nečekaně vypnul, ale tím způsobem, že zavřel hru a všechny programy a pak se objevila windows obrazovka vypínání - prostě jako když si sami zvolíte že chcete Pc vypnout. Po znovu zapnutí se to opakovalo asi po 10 minutách znovu, mimo hru, normálně v prohlížeči, tentokrát se Pc ihned i znovu zapnul. Na potřetí už se nechtěl ani zapnout a musel jsem ho vytáhnout na pár vteřin ze sítě. Někdo nějaký nápad co s ním? Komponenty jsou staré maximálně 4 měsíce. Intel core i5 7400 Kaby Lakenvidia GeForce GTX 1050TiMsi B150A Gaming pro (Updatovaný BIOS, aby mohla pouřívat Kaby lake)8Gb Ram KingstonSSD Kingston HyperXWindows 8.1

Odpovědi na otázku

ještě dodám, že teploty jsou v pohodě. Ve windowsech na všem kolem 30°C a ve hře kolem 50°C.

Tak počítač vydržel zapnutý zhruba 15 minut, poté jsem zapnul video na Yt a během 15 sec se opět vypnul. Problém s grafikou? Myslím si že s 650W zdrojem by neměl být problém.

Přepni na integrovanou grafiku.. Poté ti bude jasno, zdali to je tou dedikovanou grafikou.. Zdroj 650W nemusí být nutně tím nejkvalitnějším zdrojem.. Je na něm jen napsaná jen číslovka, která nemusí odpovídat realitě ...

Problém může být i v pamětech RAM.. Sračkovitý Kingston bych nechtěl ani zadarmo.. Tuhle značku kupujou převážně jen LAMY

W10 legálny? Čo ukazuje prehliadač události?