» Poradna » Windows (a jiné OS)

Pocitac se pri spusteni sekne a preste reagovat

dobry den mam dotaz mam windows 7 home premuim 32-bitnekdy pri zapinani pc a zadani hesla se sekne a ukazuje VYTEJTE a kolecko se krouzi a nicu druheho uctu take diky nutne bych potreboval pomocodpovedi na email sladkovskyfilip@gmail.com

Odpovědi na otázku

Na email ti nikdo odpovídat nebude, poradna je od toho, aby i ostatní viděli odpovědi a nápovědu.> Jaká mašina stolní / NB?> Obnovu ze zálohy body / VHD / novou instalaci OS jsi už zkoušel?> Kdy to začalo co jsi před tím s OS dělal?> Kontrolu disku jsi pomocí diagnostiky výrobce nebo Hiren'sBootCD (HDTune) už provedl:http://www.hirensbootcd.org/download/?Málo informací na solidní radu.

Jawohl du trottel