Počítač se nevypne + přestali fungovat audio porty

Zdravím,po vypnutí počítače se mi vypne monitor, myš a klávesnice, nicméně zdroj a vůbec procesor si nadále vesele běží a musím je vypínat manuálně "natvrdo". Ve stejný čas mi přestaly fungovat audio porty (nejde zapojit sluchátka a reproduktory (do různých portů). Počítač jsem převedl do továrního nastavení a i přesto mi tyto problémy zůstaly. Myslím si proto, že by to mohl být problém se základní deskou nebo s jiným hardwarem, ale v počítačích se nevyznám a možná to bude problém softwaru. Za každou radu budu velmi vděčný.

Odpovědi na otázku

Předej počítač někomu, kdo se v počítačích vyzná, kamarádovi, kolegovi, servisu a podle odhadnuté ceny opravy se rozhodneš, jestli nebude lepší navštívit sběrný dvůr.

To sú príznaky nastavenia PC do režimu Spánok. Všetky periférie sa vypnú, ale MB, CPU, RAM - všetko to je aktívne.Prejdi si Možnosti napájania - ikonka vpravo dole a nastav si, aby vypol (Vypnúť).

Jsi si jist, že je zakázaný FastBoot v OS?