Počítač se nedá normálně vypnout!

Dobrý den,mám problémy s počítačem v kanceláři. Vždy když se ho snažím vypnout, tak jen problikne plocha a Windows se znova načte. Úplně stejně to dělá, když zmáčknu vypínací tlačítko na bedně. Dokonce ani nefunguje vytažení PC ze zdi, když se o to pokusím, tak akorát začne počítač hlasitě pípat a na bedně se rozsvítí kontrola Emergency UPS ON. Nevíte někdo co s tím mám dělat? Ajťák tu příští týden není a já už jsem tu zůstal sám.

Odpovědi na otázku

Gratuluji, právě jsi vynalezl perpetuum mobile.

Ne, právě zjistil, že tam má UPS ;)

Vytažení ze zdi nefunguje proto, že tam máš záložní zdroj :D Vypnout tlačítkem to jde snadno, když nefunguje krátký stisk, tak on/off tlačítko podrž >10s.

Tak dobrý už to samo asi po 15 minutách od vytažení ze zdi chcíplo.

Tak jasně, už se ti vybila baterka v té UPS...

Teď jsem se koukal na Gogole co je to ta UPS, jak jsem sakra moch vědět, že to je baterka zabudovaná v bedně. Každopádně nevíte proč nešel vypnout ten Windows 10?

Pokud neberu tu věc s UPS. Když odpovím slušně, pouhý restart může být systémovým nastavením, ale to ti tu nikdo přesně proč se tak stalo.

nikdo to tu neřekne, chtěl autor říci. :)

No to jsi udělal tu největší debilnost. Vypnul jsi napájení záložního zdroje a počítač chcípnul až po úplném vybití akumulátorů v UPS. Hned jej zase připoj, aby se dobily.

Hlavně Gogole

" s počítačem v kanceláři" si hlavu nelamte.Přivolejte k němu oprávněnou osobu zaměstnavatele a ten už s tím něco udělá.