» Poradna » Notebooky

Počítač se mi vypne při hraní CS:GO

Zdravím potřeboval bych pomoct když hraju CS:GO tak se mi po chvíli vypne pc a začnou oranžově blikat dvě kontrolky na ntb nemá to něco společného s tim že v pc nemám baterku protože se mi rozbila tak používám ntb bez ní

Odpovědi na otázku

Spíše bych zkontroloval teploty. Dávat bacha ať neupečeš grafiku jinak jde na sběrný dvůr.A pokud je NB starší vyčistit a přepastovat.

U tajného NTB s tajnou konfigurací i tajného stáří i tahle debilně položeného dotazu to je normální

Jo a co má společného to že se ti vypne PC a blikají ti kontrolky na NTB ?????

No vždy když se vypne tak začnou blikat a musím vypojit a zapojit nabíječku

NTB se jmenuje Toshiba Sattelite L750 je z roku 2011 myslim

Zapnem CS:GO keď sa mi začne pripájať na server pri konci to zastaví a vypne sa celá hra

Mám úplne rovnaký problém ak si to niako vyriešil prosím napíš mi ďakujem ti

mě se vypina pc když hraju cs:go a nw jestli to je grafikou mam grafiku gforce rtx 720