» Poradna » Notebooky

Počítač se mi nabíjí jen do 60 procent co mám dělat

počítač se mi nabíjí jen do 60 procent co mám dělat??

Odpovědi na otázku

Slušně ho požádat, aby se nabíjel víc... A hlavně začít tím, že když někam vlezeš, tak je slušnost pozdravit a taky napsat o jakém počítači mluvíš, tohle není věštecká kancelář a nejsou všechny počítače stejné.

tak pardon asus rog strix G531G

Některé notebooky mají v rámci prodloužení baterie možnost nastavit horní limit nabíjení, takže je potřeba pořádně prohledat všechny utility od výrobce, jestli to tam nemáš někde aktivní. Jinak ale pokud s ním nepracuješ venku, tak vždycky měj připojený zdroj, obzvlášť pokud na tom hraješ hry.

děkuji

Koupit novou baterii.

Nemyslím si, že je to nějakým nastavením, tipnul bych si, že je v háji baterie.

Bylo to nastavením, ale stejně děkuji za radu.