Počítač sám od sebe píše nesmyslně písmena

Zdravím,při psaní e-mailů mi počítač začal sám od sebe psát písmeno "r" a pak různé písmena. Mám v počítači ESET Endpoint security. Mechanická závada to není. Třeba pět minut to dělá a pak nic. A po nějaké době znova.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

to je vzpoura stroju! bha ha hated vazne pro dalsi radce, mas pc ci nb? jaky model? windows? podle mne to bude urcite mechanicka zavada pokud jedna o nb, ty klavesnice jsou strasne poruchove kvuli konstrukci.

Mám notebook s operačním systémem Windows 10. Model je to HP ProBook 450 G4. Zkoušela jsem vrch tlačítka odstranit a nic, nejdivnější je že to někdy i píše velké písmena.

Někdy mně špatně brzdí auto. Mechanická závada to není, protože jsem zkusil otevřít kufr a nic.

Blbě, měl jsi otevřít okno

Jój, to jsem nevěděl! Odcházím stydět se do roští...

Třeba posezení v roští ty brzdy opraví...

To asi neopraví, ale alespoň nebude tak znečištěná sedačka, až budou opravdu potřeba.

Tak zrovna u této řady notebooku by měli klávesnici mít na suchý zip. Už jsem viděl i kusy, kde byla měněná klávesnice potřetí.Připravte si cca 1500 - 2000 Kč.

To zrovna vypadá na mechanickou závadu. Děje se to i při odpojené klávesnici?

Nevím jak to na notebooku ověřit

Treba spustiť live Linux, keď to bude robiť aj tam je to mechanické. Keď nebude tak je chyba vo win

Vyzkouším jak to bude blbnout

Mám klávesnici ConnectIT Battle CI-147 a tu a tam se mi program s ní spojený (jinak velmi šikovný na makra) "zblázní" a také si klávesnice píše, co se jí zachce. Pomůže ho vrátit do defaultního nastavení a je klid. Vůbec to nemusí být tvůj případ, ale kdybys měla stejnou klávesnici, určitě bych tímhle směrem pátral.

Klávesnice je na notebooku tak to možná bude tím.

Bez záruky, UTFG: ve správci zařízení zapni v "Zobrazit" "Zobrazit skrytá zařízení" a zkontroluj, že nemáš u ničeho problém.

Tohle bude nejaka havet v systemu, nejaky p9mateny keylogge. Doporucuju dukladne proverit a vycistit.

Vyzkoušej USB klávesnici.

To nepomůže, interní klávesnice bude blbnout stále.

Hlavně, aby v tom neměl prsty ten Japonec Sa Mose To.