Počítač RAM

Čus chci se zeptat mám asi 7 let starý pc a mám 2gb ram což je na windows 7 strašně se mi seká dlouho se zapíná tak pomůže kompu když vyměním ramky místo 2gb za 4gb ? Myslím ve výkonu aby se tolik nesekal nemyslím na hry

Odpovědi na otázku

To by melo pomoci. Ovsem samotne Win 7 (Vista, 8/8.1, 10) musi se 2GB RAM fungovat celkem v pohode. Tudiz je otazka, zda s tim strojem neni v neporadku jeste neco jineho..

Moje komponenty Graf karta: ATI RADEON 4550 HDProcesor: Pentium dual core e5300 2,60ghz)2gb ram

Na x32 W7 bohate stačí. Len OS preinštaluj načisto z ISO W7 SP1 x32. Stiahni si manuálne záplatu, balík; windows6.1-kb3125574-x32.msu

Mám 64 bitový systém

K cemu proboha? Uplne zbytecne ma v praxi vyssi naroky na RAM a neni Vam k nicemu dobry.

Ak máš W7 ultimate 64bit, tak je to jasné. 4 GB mohli pomôcť, ale ten CPU aj s 2 GB by mal stíhať. Nezaťažuje Ti niečo CPU?

To já právě že nwm nejsem v tom moc nějaký odborník tak se prave ptam

Pozri do správcu úloh.

Prehistorický hw, technicky z minulého tisíciletí.Komicky slaboučký VGA sotva stačí k přehrání multimédií => na moderní grafické hry s takovým křápem zapomeň.Přidání RAM na výkonu PC nezmění vůbec nic = typický OOO.Co s tím?Prostuduj si a pořiď herní dělo podle DS:http://forum.zive.cz/viewtopic.php

No já ted nechci pc protoze na nej nemam :D Ale mam predpripraveny prave ze chci na nej nasetrit ale to je jedno jenom opravdu by se nezlepsil vykon pc vymenou tech ramek?

Tvůj problém je, že neumíš číst:"nezlepsil vykon pc vymenou tech ramek?"Už jsem Ti psal:"Přidání RAM na výkonu PC nezmění vůbec nic = typický OOO."Co Ti na tom není naprosto jasné? :roll:

Vykon v cem?Pridat dalsi 2GB RAM jiste pomuze, jen jde o to jak moc a jestli to bude dost.

Výpočetní výkon se tím nezlepší ale pokud nebude muset systém pořád swapovat na nějaký pomalý plotnový disk na tak bude uživateli připadat práce s PC rychlejší.