» Poradna » Notebooky

Počítač při nečinnosti zamrzne

Dobrý den,před několika dny byl notebook připojen k tiskárně a když se dal příkaz k tisku tak poprvé úplně zamrzl, vůbec nereagoval a musel se restartovat.Od té doby při nečinnosti zamrzá. Kurzor ani klávesy vůbec nefungují, ani CRTL+ALT+DEL nic nedělá. Počitáč se buď sám restartuje nebo se musí vypnout "natvrdo". Když na něm pracuju, tak se nic takového neděje, stane se to jen, když na pár minut někam odběhnu.Neví nikdo, co by mohlo být příčinou a co s tím?

Odpovědi na otázku

ZdarPokud ti zamrzne i kurzor tak už je to hardwarová chyba. USB mají hodně společneho s napětím v počítači. Raději vytahnout baterku,odpojit od sítě a nechat aspon 30 minut tak.Pak zkusit pustit.Tady se ale bojím,že to bude tím,že ten krám spadl na zem, a harddisk je v háji nebo je to procesorem. Ten uplně vypne input/output. A ikdyž ten notebook je chladný a cpu se nepřehřívá, muže tam být pokažené čidlo pod paticí procesoru které dává signál at se pc/ntb chová nepoužitelně..Tady potom nová deska Zduř

Dobrý deň,prosím napisat prečo mi zamrzne kurzor na mojom počitači pri malej prestávke činnosti,Nedá sa vobec aktivovať a musím ho stále natvrdo vypnuťDakujem za odbornú radu.

Dobrý deňmám problém zo zamrznutím kurzora.Prosím o radu.Ďakujem