Počítač pokles fps při streamování

Dobrý den mám problém s poklesem fps u hry World of Tanks při streamování na twitch.tv Počítač- i7 5820KNvidia GTX Titan Z 12GB16GB DDR4 v zapojení Quad 2133MHzWindows 8.1 64BitNastavení hry- Vše na max,kromě rozmazání obrazu.Zaplá Vertical sync (stabilně 61 fps)Co mám zaplé na ploše ? - OBS,Firefox(4panely),Steam,TeamSpeak 3,Origin,SkypeJak probíhá pokles fps ? Hraju fps jsou na 61 a pak zničeho nic spadnou na 34 a drží se tam asi cca 5 sekund a pak se to zase rozjede na těch 61 a drží se to.Děkuji za rady a informace.

Odpovědi na otázku

Zkus vypnout vertical sync.

Díky za radu to jsem udělal a stejná problém nastal.To nikdo jiný neumí poradit?