» Poradna » Web a internet

Počitač odpojen od Wi-Fi po připojeni mobilu(Android)

Dobry den.Doma mam PC(Windows XP) připojene k siti pomoci Wi-Fi adapteru do USB. Před vanoci jsem si pořidil telefon s Androidem (Xperia M). Pokud se s timto telefonem připojim k Wi-Fi routru tak je PC odpojeno. MAC a IP adresy obou zařizeni jsou ruzne. V domacnosti jsou ještě 3 notebooky, ty ovšem tento problem nemaji...Nenapada mě žadne řešeni aby obě zařizeni.. Telefon i PC mohly spolu existovat na siti..(Nenapada mě ani proč to ted nejde)

Odpovědi na otázku

Vyskusaj sa s tym tlf.pripojit v inej miestnosti.Ak padne vzdy to iste PC vyskusaj to USB wifi dat na USB predlzovacku a daj to USB wifi niekde kde to bude mat lepsi signal.

Prevelice se omlouvam ze reaguju tak pozde. Vyskytovaly se mi ted v zivote horsi problemy nez wi-fi.Pokud sem dostatecne daleko od toho PC tak se to nebije...