» Poradna » Ostatní

Počítač od HAL3000 na hraní pc

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat co říkáte na tento PC na hraní:http://stolni-pocitace.heureka.cz/hal3000-silver-9306-pchs0... . Potřebovala by jsem ho na hraní her jako je Bioshock Infinite, Watch Dogs, Far Cry 3 atd. klidně na nejmenších detailech. Také by jsem na něm chtěla pracovat v programu Sony Vegas a Photoshop. Protože si myslím, že ta grafická karta není nic moc, tak jestli by jste mi sem nějakou grafickou kartu doporučili. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Tak drahý počítač nechci, protože za 14000 Kč si můžu postavit lepší :).

Za libovolne penize si muzete postavit lepsi pocitac nez od HAL3000.

1. Od HAL3000 NIKDY nic!2. Ta Vami navrhovana sestava nema diskretni grafickou kartu, takze ty jmenovane tituly to rozjet nedokaze.3. I 15k je na stroj s temito pozadavky dost malo.4. Neco podobneho jako je navrh od nudy by jakz takz stacilo. Ale opet - poskladat samostatne.

Děkuji moc.

Jaky mate rozpocet?

Chtěla bych mít počítač do 13 000 Kč.