» Poradna » Programy

Počítač nezobrazí obsah DVD Rom z časopisu.

Čau počítač mi přestal zobrazovat multimediální obsah disků CD,DVD Rom z časopisů,např:PPK,PC Extra.Vždy se mi zobrazí pouze jakoby rámeček uprostřed bílé okno daného disku bez obsahu,programů,her .Mechanika LG DVD je v pořádku.Přehrávat multimédia mám nastaveno na automaticky s dotazem.Antivir mám AVG IS 2013,Malwarebytes.K optimalizaci systému používám Advanced System Care,Ashampoo WinOptimizer.Vypaluji na Ashampoo Burning studio.PC AMD Athlon XP3000+,GPU Nvidia GeForce FX 5200.Deska MSI MS 6570.Fotka načteného disku:http://radek21.rajce.idnes.cz/PC_extra/

Odpovědi na otázku

Optimalizace systému říkáš? A co jsi z toho systému při optimalizaci odstranil?

Povypínej všechny služby, které nejsou nezbytné a zkus to znova -něco ti to blokuje, další varianta můžou být drivery nebo něco v tom duchu. V každém případě mechanika je OK, protože základní menu načte.

Vprvé řadě bych povypínal ty ANTInesmysly. Nebylo by to poprvé co tyhle špeky blokují spuštění media z časopisu, svého času se to tady taky řešilo s CD z Computeru a problém byl takto vyřešen ...