» Poradna » Notebooky

Pocitac nenajizdi

Zdravimmel bych prosim dotaz .Asi tyden pocitac pri zapnuti nenajede ,rozsviti se jen svetylka co jsou v tlacitakach(off-on, capslock,plus dve dalsi) a uvnitr se oziva hlasity bzuceni jako kdyby se tocil rychleji HDD nebo vetrak. Obrazovka je cerna a nic se nedeje. Musi se vytahnout kabel ze zasuvky a baterie. Potom se musi dlouho cekat ,nekdy i hodina nez to da najet. Mam pocit ze to dela hlavne po restartu.Muze mi prosim nekdo pomoct?Diky.

Odpovědi na otázku

odpojit co lze, ak nemame dily tak jedine servis, nebo ak nechceme resit koupit novy/puzity PC/NTB

C o jako konkretne odpojit?

skus vybit zostatkovy proud v okruhech. Vytahni kabel, a drz startovaci tlacitko v pozici zapnout alespon 15-30 sekund. Pak zapoj a skus znova. Poku se ale chyba opakuje casto, tipl bych ze budes potrebovat novej zdroj.

Ok zkusim .Ted to uz dva dny najizdi normalne.Tak uvidim.