Počítač nenajde webkameru, co s tím?

Objednal jsem si neznačkovou webkameru, všem normálně funguje, krom mě. Žádné CD s ovladači k tomu nebylo, ale prý by si to měl systém najít sám, z obchodu mi napsali: "This item do not need any driver CD,Once pluged in computer, you can use it ."Problém v systému by taky žádný být neměl, protože už mám připojený (též neznačkový) mikroskop, a ten normálně běží bez problému. Tušíte někdo jak to zprovoznit? Po zastrčení kabelu to udělalo tu-dut, a ze zkušenosti vím, že tu-dut je dobrý znamení.

Odpovědi na otázku

Pokud udělá "tu-dut", tak bys jí měl v systému vidět třeba alespoň jako neznámé zařízení s vykřičníkem. Zkoušel jsi jí dát do různých USB portů, především zezadu PC a přímo bez hubu?

Žádná hláška právě že nevyskočí. Do několika různých USB jsem ji zkoušel, nestalo se nic. Také jsem zkoušel různý software pro nahrávání do videosouboru a u všech je tam akorát černá obrazovka, u některých navíc hláška "no device".

Já jsem nepsal o žádné hlášce, já jsem psal aby ses podíval do Správce zařízení (jo, napsal jsem do systému ), jestli tam není náhodou třeba zařízení (neznámé) s vykřičníkem.

Není, není tam vůbec nic.

"neznačkovou webkameru, všem normálně funguje, krom mě. Žádné CD s ovladači k tomu nebylo"> No nic, smích léčí HUHIHA.

Tak to by ses měl smát od rána do večera.

Dolfimu už nepomůže ani kdyby si od smíchu roztrhl hubu kolem celé hlavy. Potřebuješ někde sehnat ovladače, takže zjisti výrobce, typ, (něco snad na té kameře napsáno je) a pak se zeptej strejdy Googla.