Počítač nenabíhá

Mám PC se základní deskou Gigabyte GA-7VT600 1394, AMD Duron 1800 a 512 MB DDR400 RAM. Jednoho krásného letního dne počítač zatuhl včetně kurzoru myši (což se nikdy předtím nestalo, takže jsem tušil něco nehezkého) a po resetu už nenaběhl. Zkusil jsem všechno, co šlo - resetovat CMOS, vyměnit grafickou kartu, odpojit všechny ostatní karty, mechaniky, disky a kabely, prohodit RAM moduly do různých slotů, připojit napájení z jiného zdroje, ale PC, resp. základní deska + procesor, se chovají stále stejně: po zapnutí se roztočí větráky, počítač dlouze pípne a restartuje se a tak stále dokola co dvě sekundy. Jiný procesor na ozkoušení nemám a tak bych rád věděl, jestli je možné z tohoto chování usoudit, co z dvojice základní deska/prosesor za tohle může a tedy, co mám reklamovat, když je každé z jiného obchodu.Díky za tipy..

Odpovědi na otázku

1. Zdroj
2. Deska
3. Procesor

To má být pořadí pravděpodobnosti od nejpravděpodobnějšího? Taky bych to tak viděl, přičemž zdrojem to určitě není.. Ještě jednu věc jsem nezkusil - vyndar procesor a pustit to bez něj. Ale to by asi taky nemuselo nic znamenat...?

No, s tím vyndáním procesoru to není zase až tak úplně od věci. Samozřejmě, nemyslím tím pouštět desku bez procesoru, ale tím vyndáním a opětným zasunutím se pohne procesorem v patici a to může docela dobře pomoci (takový vaklík na patici je sviňa...)

me se stalo neco podobneho a nakonec byl spatny bios na zakladovce, u tebe to muze byt i spatna ramka

Presne jak to popisujes mi umrel novy Barton 2500+. Nastesti byl v zaruce tak mi ho do tydne poslali novy.Zkusil bych si nekde pujcit jiny CPU nebo tvoje CPU do jineho kompu, pak pameti atd.

to se me taky deje akorat mi obcas bios nastartuje obcas ne....a vsechno ukazuje na procik....mam AXP 2800+ a uz pri 650Hz se hreje na 62 stupnu....tak sem si koupil novej vetrak a ten to teda uchladil na 2083Ghz (ale tak tak) a po tydnu to zacalo tuhnout padat restartovat se (kdykoliv) deska je vpoho...myslim ze je to procik..uz ta teplota s BOXovym vetrakem je divna...na 650 HZ na 60 stupnu je moc i na AMD....co myslite?