Počítač nenaběhne

Z ničeho nic jednoho dne můj počítač začal stávkovat, oddělal jsem víko a díval se na kontrolky na desce (GIGABYTE GA-EP45C-DS3 Ultra durable 2) a nechtějí blikat ale všechny svítí úplně všechny barvy co tam jsou a speaker taky začal stávkovat protože nepípá tak jsem si řekl že by to mohlo být grafikou tak jsem odzkoušel na čtyřech dalších grafikách a je to furt to samé, procesor je funkční testovaný na jiné desce a ram taky všechny karty včetně zdroje deskou nevím jestli to je ale počítač pokračuje takhle zapnu ho všechno svítí a točí se větráčky u všeho monitor nic nedělá nic nesignalizuje (testoval jsem i více monitorů) a takhle to jede přesně 48sec a potom se vypne a zase sám zapne a takhle třikrát zasebou. Skládám PC a s takovou chybou jsem se nikdy nesetkal zkoušel jsem i kartu co napíše kód podle kterého to má něco zjistit ale karta nic nepíše spíše jenom --- .

Odpovědi na otázku

Zkus jiný zdroj a když to nepomůže tak bude v háji deska. Pokud vše ostatní v jiném pc funguje.

Váš "hyperaktivní slohový styl" křížený "myšlenkovým pornem" v kombinaci se splývajícími fakty jsem "nedal". A číst to vícekrát, aby se člověk dobral meritu věci se mi opravdu nechce.