» Poradna » Notebooky

Počítač nejde spustit

Dobrý večer, prosím o radu. Když zapnu notebook, naběhne obrazovka spouštění systému windows a to je vše. Nic se neděje,ntb nejde vypnout jinak než vytažením ze sítě. Co s tím? Už delší dobu byl pomalejší, ale teď nenabíhá vůbec...

Odpovědi na otázku

Jedine dat nekomu, at se na to podiva, mohl umrit disk, mohl se vysypat OS, ale taky to muze byt cokoliv jineho. Pokud neni nikdo, kdo by se na to podival, zkusit obnovit system. Pokud neni "zalozni" system na disku, zkusit preinstalovat.

ked ti prestane fungovat auto, co urobis? Snad ho nedas odtiahnut do servisu..

Jaky operační systém?https://support.microsoft.com/cs-cz/help/12376/windows-... (Jedna z mnoha moznosti)