Počítač nechce naběhnout

Čau všem, byl jsem na počítači, na chvilku jsem odešel. Mezitím se na počítači obrazovka z úsporných důvodů vypnula, když jsem přišel, nešla nahodit, klávesnice ani nic nereagovalo. Vypnul jsem tedy počítač na tvrdo, když jsem ho zapnul, klávesnice opět nic, už ani nesvítila, jediné, co se zobrazilo na monitoru byla v levé třetině kousek na prostředkem vodorovná čárka, zhruba centimetrová. Tak jsem počítač opět na tvrdo vypnul, tentokrát se tlačítko nemuselo podržet, vypnulo se to na normální kliknutí. Kdybych zapomněl na nějakou důležitou informaci, rád doplním. Poradil by mi někdo po čem jít?

Odpovědi na otázku

Do biosu se nedostanu.

ak mas iny monitor tak skus, ale to asi monitorom nebude. Dalsie komponenty doma zrejme nemas = zober to do servisu.

Jaká je HW konfigurace? Má to integrovanou grafiku?Pokud ano, tak dedikovanou vyndejte z PC, odpojte všechny disky i systémový a nechte zapojeno to nejnutnější (klávesnici, myš). Najede to pak alespoň do biosu (automaticky asi ne, bude třeba mačkat klávesu pro vstup do biosu)?