» Poradna » Windows (a jiné OS)

Počítač ne nezapne po naistalovaní bitdefender.

ahoj všichni mám takoví problém naistaloval sem bitdeffender jako novej antivirák ale chtělo to po mě pc reboot tak jsem to restartoval a objevilo se mi Windows is loading files ... a pak nějaký Oprava spouštení sysému tak sem si jen řikal co to je ale pak se mi objevilo něco že se nepodařilo opravit systém tak jsem odeslal informace ale to mi taky moc nepomohlo píše to že pokud se to bude objevovat dokola tak se mám na někoho obrátit ale nemám na koho. vždy když zapnu pc tak se to ukáže nemám cd od windowsu ani zachraný disk. sakra poradí mi někdo prosím ;( ;(

Odpovědi na otázku

Problém je, že držíš cihlu na Enteru.Čti než něco zmáčkneš.Jestliže se tohle děje, tak se tě Widle ptají, jestli chceš PC spustit nebo opravit. Tak vyber možnost, která se ti hodí (která asi?).

zkoušel jsem všechny :D ani jedna nefunguje

když dám spustit tak se stejně ukáže ta oprava a pak se vypne pc

Každému říkám: Neber antivir, neber antivir, neber antivir nebo se z toho zblázníš, ale je to marný, je to marný, je to marný...