» Poradna » Windows (a jiné OS)

Počítač náhodně zamrzá

Ahoj, asi měsíc mám takový problém - Počítač mi v naprosto náhodnou chvíli zamrzne a nejde s ním nic dělat (přestane fungovat zvuk, nelze pohybovat myší, nereaguje na klávesnici apod.), pouze jej natvrdo vypnout. Stává se to úplně náhodně, je jedno jestli mám zaplou hru, používám prohlížeč, nebo na PC vůbec nejsem a jen je zaplý.Dělá to zhruba tak měsíc a půl, průměrně jednou za týden, někdy více někdy méně. Neinstaloval jsem žádný nový HW ani SW, Memtest jsem dělal a paměti jsou OK. Systém pravidelně aktualizuji. Nenapadá někoho co by to mohlo způsobovat?Sestava:Windows 10AMD FX 63002x4 GB RAM KingstonGTX 960Systémový disk ADATA SP 900

Odpovědi na otázku

nejdulezitejsi vec chybi ... co je tam za desku?

GIGABYTE 970A-DS3P

Základní deska, zdroj, SSD. Jedno z toho nebo kombinace.Po jaké době to zamrzne v OCCT?