Počítač Monitor - Problém s frekvencí Hz

Zdravím, mám monitor připojeny přes přechodku do monitoru, vyměnil jsem monitor za jiny dal rozlišení a běžel, následně jsem po 2 dnech navrátil zpět a můj monitor který vzdy fungoval ukazuje po "otácění kolečna Windows" - 64,7 Out of Range 60Hz a dál nic. Jakýkoliv jiný funguje, jen můj ukazuje tuto hlášku. Nastavení ve Windows jsem i zkoušel nastavit zpět na mé rozlišení i frekvenci na 60 i nvidii a nic. Nasledně odstraneni Graficke karty prez ovladaci panel (odinstalovat) a také nic, zase stejná chyba a jakykoliv jiny běží. Nevím co stím. Mám Windows 10, monitor mám přeš přechodku z DVI (karta) do VGA(monitor).

Odpovědi na otázku

Jdi do spravce zarizeni, klikni na zobrazit a pak na zobrazit skryta zarizeni. Potom se podivej do monitoru a odstran vsechny ktere jsou nevyrazne. Toto by melo odstranit vsechny stopy po tom monitoru.

Dobře, zkusím zítra ráno a dám vědět zjištění.Jinak frekvenci co ukazuje systém Windows která "vychází" z konektoru je prý 64.7Hz, tak nevím co se stím stalo. Převezl se PC na jiné místo, zapojil do jiného monitoru přes prechodku, a pak při zapojení doma zase přes prechodku, to nešlo.

Po dokončení vaší rady jsem restartoval PC zapojil ten monitor a píše pořád to stejné, viz obrázekhttp://jyxo.info/uploads/6F/6f316e27973eed...

Třeba by to chtělo taky už modernější monitor, co má DVI-D konektor a nemusel bys kovertovat z digitálu na analog. Nemáš na PC VGA výstup? Jestli ne, tak je zřejmě novější a zasluhuje si i novější monitor.

IMHO problém s ovládačom GK. Tento problém mám aj ja na W7, v ktorom nemám ovládač (od výrobcu GK), ale vo Win ME a HAIKU OS idú oba (LCD + CRT SXGA). Bez správneho ovládača mám na LCD max XGA (SXGA hodí oznam aký máš Ty)

Díky za naopsání, víte jaký ovladač potřebuji? Dá se to nějak zjistit?