» Poradna » Mobily

Počítač mi nenajde, ani nespustí mikrofon ve sluchátkách Razer Kraken Pro 2015

Zdravím, potřeboval bych pomoct Nedávno jsem si k notebooku koupil herní sluchátka Razer Kraken Pro 2015 (http://www.czc.cz/razer-kraken-pro-2015-bil... ) notebook mám přibližně tento (je rok starý, takže se tam něco málo liší) (https://www.alza.cz/gaming/lenovo-ideapad-y50... ) se systémem Windows 8.1Sluchátka jsou boží a nemám k nim žádnou výhradu, avšak když jsem chtěl jít pokecat s kámošem, tak jsem zjistil, že mi to jede přes zabudovaný mikrofon v notebooku, jehož kvalita je otřesná.Chvilku jsem se v tom vrtal, zkoušel jsem je samozřejmně zapojit pomocí kabelu na sluchátka a na mikrofon zvlášť, i jedním dohromady, ale výsledek byl v obou případech stejný. Potom jsem zkoušel všelijaké nastavování v Razer Synapse či Správce Zvuku Realtek HD, ale vše bez výsledku. Nakonec jsem zabrousil do ovládací panely>Zvuk>Záznam a tam jsem zjistil, že tam ten mikrofon ani není. Chyba v PC by být neměla, protože jiný mikrofon mi to načetlo. Takže si s tím nevím rady a prosím o nějakou

Odpovědi na otázku

super man super svýt super gay