Počítač mi nachází jen 2 jádra ze 4

Dobrý den , nedávno jsem si přepl jádra na 4 místo 1 , ale můj chladič moc nestíhal a na výkonu mi to nic moc nepřidávalo , tak jsem to snížil na 2 jádra , ale hnedka při restartu jsem pocítil značné snížení výkonu .. Když jsem se koukl do správce úloh a tam jsem vyděl jenom 2 jádra něco mi tu smrdělo .. Šel jsem se tedy podívat do konfigurace systému a tam už mi to neukazoalo více jak 2 jádra .. Poté ani CPU-Z mi neukazovalo 4 .. Ale ve správci systému jsou všechny 4 a u žádného z nich mi to nenašlo chybu . Bojím se že jsem o ně přišel úplně . Děkuji a všechny rady .Procesor: I5-7300HQ .

Odpovědi na otázku

To si z nás děláš prdeI nebo to myslíš opravdu vážně? Proč bys vypínal jádra?

Spustit MSConfig - karta Spouštění systému - tlačítko Upřesnit možnosti spouštění - zrušit zatržítka u Počet procesorů - restart.